برگزاری آزمون های ماک آیلتس در آموزشگاه بزرگ زبان طبرستان نوشهر

MOCK TEST

ماک در لغت به معنای تقلیدی است و به آزمونی گفته می‌شود که کاملاً شبیه آزمون اصلی باشد. آزمون ماک آیلتس یا همان آزمون آزمایشی یا شبیه سازی شده آیلتس، آزمونی مطابق با شرایط آزمون آیلتس و با سؤالات استاندارد شامل چهار بخش Listening/Reading/Writing/Speaking می‌باشد که به صورت حضوری برگزار می‌شود و توسط یک یا چند نفر آزمون گیرنده از آزمون دهنده گرفته شده و توسط مصححی که مسلط به آیلتس و مهارت‌های آن است بررسی و نمره دهی می‌شود.

انواع آزمون ماک

مثل خود آزمون آیلتس، امتحان ماک هم دو نوع عمده دارد:

آزمون ماک آیلتس آکادمیک
آزمون ماک آیلتس جنرال
بهتر است در هنگام ثبت‌نام، نوع آن را هم به درستی و بسته به نیاز خود، مشخص کنید.

لازم به ذکر است در این مرکز بخش شنیداری با استفاده از هدفون پخش میشود تا شرایط برگزاری کاملا مشابه شرایط آزمون اصلی باشد.

آزمون ماک مناسب چه کسانی است ؟

از آنجایی که ماک، دقیقا مشابه آزمون آیلتس است و از این جهت آزمون سختی بوده و نیازمند تسلط نسبی به نکات پاسخ دهی به تسک‌های آزمون است، کسانی باید این تست را بدهند که با نکات آزمون آیلتس آشنا باشند و روش‌های مدیریت زمان را هم بدانند مخصوصاً که این آزمون، رایگان نبوده و هزینه‌ای هم بابت برگزاری و تصحیح آن از متقاضیان دریافت می‌شود.

شرایط آزمون ماک

آزمون ماک همه روزه به‌صورت حضوری در محل آموزشگاه بزرگ زبان طبرستان نوشهر برگزار شده و زمان آن همانند آزمون آیلتس حدود ۳ ساعت است.

لطفا توجه داشته باشید رزرو زمان آزمون تعیین سطح به منزله ثبت قطعی جلسه نیست، از این رو منتظر تماس کارشناس آموزش باشید تا زمان قطعی جلسه آزمون تعیین سطح را برای شما ثبت کند.

لطفا حداقل ۱۵ دقیقه پیش از شروع آزمون در محل آموزشگاه زبان طبرستان نوشهر حضور داشته باشید.

پیش از آزمون ماک آیلتس از شما یک مصاحبه به زبان انگلیسی به عمل می‌آید و در صورتی که آمادگی لازم برای آزمون ماک را نداشته باشید از شما آزمون تعیین سطح به عمل می‌آید.

پس از آزمون ماک در صورت درخواست، مشاوره اختصاصی رایگان به مدت ۱۵ الی ۳۰ دقیقه برگزار می‌شود.