آموزشگاه بزرگ زبان طبرستان نوشهر

دوره تخصصی آموزش زبان ترکی استانبولی

دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان طبرستان نوشهر به صورت تخصصی و حرفه ای برگزار می شوند ؛ دسته اول دوره های ترمیک و خصوصی آموزش زبان ترکی استانبولی می باشد که هم به صورت حضوری و هم مجازی با بهره گیری از اساتید حرفه ای و مجرب و برگزار می شوند و دسته دوم دوره های تخصصی و خصوصی آموزش زبان ترکی استانبولی به صورت آنلاین با مدرس ترک زبان از کشور ترکیه می باشد .

ویژگی های دوره آموزش زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه بزرگ زبان طبرستان نوشهر

برگزاری دوره آموزشی ویژه علاقه مندان و متقاضیان مهاجرت کاری و تحصیلی

برگزاری دوره های آمادگی آزمون های Tomer و TYS

برای تمامی سطوح : مبتدی تا پیشرفته (A1 , A2 , B1 , B2 , C1 , C2 )

مشاوره و برنامه ریزی تخصصی با توجه به نیاز و محدودیت زمانی شما

با بهره گیری از بهترین سیستم آموزش مجازی

مزایای زبان ترکی : چرا ترکی یاد می گیریم؟زبان ترکی، پانزدهمین زبان جهان است

حدود ۷۵ میلیون نفر در سطح جهان زبان ترکی را به عنوان زبان مادری خود صحبت می‌کنند و این زبان یکی از ۱۵ زبان اول جهان است. ۱۵ میلیون نفر دیگر به زبان ترکی به عنوان زبان دوم صحبت می‌کنند. علاوه بر کشور ترکیه، در کشورهای بالکان، قفقاز، و اروپای غربی مردم ترکیه زندگی می‌کنند.

ترکیه و ارتباط با جهان

جمهوری ترکیه کشوری از اهمیت جغرافیای سیاسی برخوردار است که از نظر جغرافیایی و فرهنگی به اروپای شرقی، آسیای مرکزی و خاور میانه مرتبط است. این کشور شانزدهمین اقتصاد بزرگ جهان و در سطح متوسط رو به رشد است. با رشد نفوذ اقتصادی و سیاسی ترکیه، کشور ترکیه و دانش زبان ترکی دارایی‌های ارزشمندی هستند که توسط شرکت‌ها، سازمان‌های غیر دولتی، سازمان‌های دولتی و موسسات تحقیقاتی که در این منطقه مشغول به کارند، مورد نیاز است. بنابراین این مورد یکی از مهم ترین مزایای زبان ترکی است که می تواند شما را به آموزش این زبان ترغیب کند.

سفر آسان به ترکیه از مزایای زبان ترکی است

سواحل پر زرق و برق ترکیه و شهرهای خارجی، گزینه مناسبی برای یک سفر است. سواحل آفتابی، دریاهای آرام، بناهای باستانی، بازارهای پر رونق و معماری نفس‌گیر، سالانه ده‌ها میلیون گردشگر جذب می‌کنند. اما کشور ترکیه بسیار بزرگ‌تر و غنی‌تر از آنچه که از طریق بسته‌های توریستی و کشتی‌های مسافرتی در دسترس است. وقتی می‌توانید به زبان ترکی صحبت کنید، در این کشور راه‌هایی برای شما باز می‌شود که برخی از خارجیان حتی قادر به حدس زدن هم نیستند. چون ترکی استانبولی با سایر زبان‌های ترکی دیگر هم قابل‌فهم است، صحبت کردن به ترکی استانبولی این امکان را می‌دهد که با مردم سواحل شرقی مدیترانه تا غرب چین ارتباط برقرار کنید.

اگر می خواهید برای تحصیل به ترکیه بروید

وقتی زبان ترکی استانبولی را یاد بگیرید به راحتی می توانید در یکی از دانشگاههای معتبر کشور ترکیه تحصیلات خود را در رشته مورد علاقه ادامه دهید زیرا بسیاری از رشته‌ها و دانشگاه‌ها در این کشور به زبان ترکی استانبولی ‌هستند و داشتن مدرک این زبان برای تحصیل در این دانشگاه ها الزامی است. مزیت تحصیل در کشور ترکیه نسبت به بسیاری از کشورها ، مسافت کوتاه با ایران و امکان ملاقات آسان با خانواده ها ،هزینه های پایین تحصیل زندگی نسبت به بسیاری از کشورها، اخذ پذیرش و بورس تحصیلی راحت تر نسبت به کشورهای اروپایی و دیگر کشورهای آسیایی است.

اگر برای پیدا کردن یک شغل مناسب و پر درامد به ترکیه می روید

با یاد گیری زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان طبرستان نوشهر شما قادر خواهید بود از بهترین فرصتهای شغلی مانند گردشگری ، انرژی، امنیت سایبری، فناوری اطلاعات، هتلداری، امورمالی ، حسابداری ، قانون تجارت و .. بهره بگیرید و شغل مورد علاقه خود را به دلیل توانایی در برقراری ارتباط با کارفرما و بیان صریح توانایی های خود به راحتی پیدا کنید زیرا درصد زیادی از مردم ترکیه به زبان انگلیسی مسلط نیستند و قطعا شما به یادگیری زبان ترکی استانبولی نیاز مبرم خواهید داشت. شما با تسلط به این زبان قادر خواهید بود در محیط کار نیزاز سوءاستفاده و پایمال شدن حق خود جلوگیری کنید.

با یادگیری زبان ترکی استانبولی در کشور ایران هم می توانید شغلی پر درامد داشته باشید

بله با تسلط به زبان ترکی استانبولی در کشور خودمان ایران نیز میتوانید به عنوان معلم زبان ترکی استانبولی و تدریس این زبان جذاب مشغول به کار شوید.

برای ما پیام بزارید تا همکاران بخش ترکی استانبولی با شما تماس بگیرند جهت راهنمایی و مشاوره

آدرس واحد مرکزی : نوشهر ، میدان همافران ، خیابان ۱۵ خرداد ، کوچه ارکیده


آدرس واحد رازی : نوشهر ، خیابان رازی

2 PM - 7 PM

(011)-523 32 701
(011)-523 33 907
(011)-521 40 600

9 AM - 8:30 PM


جهت ثبت نام غیر حضوری با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

0992 781 0063
0921 700 8701

10 AM - 8 PM

tabarestannowshahr@gmail.com

Send us your query anytime!

دوره های دیگر آموزشگاه زبان طبرستان نوشهر

نظرات شما

Provide Your Rating
کیفیت تدریس
کیفیت سیستم مجازی
برنامه ریزی و مشاوره
نازنین کاویانی

من تا ۲ ماه پیش در این دوره شرکت میکردم و واقعا راضی بودم ، الان به ترکیه مهاجرت کردم هیچ مشکلی در برقراری ارتباط ندارم ، ممنونم از زحمات مدرس و پرسنل آموزشگاه زبان طبرستان نوشهر

محسن خوانی

حدود ۴ ماهه در دوره آنلاین وی ای پی آموزش مجازی ترکی با مدرس ترک زبان شرکت میکنم،حتما پیشنهاد میکنم که در این دوره شرکت کنید ، برا من که خیلی موثر بود چون مدرس این دوره ساکن استانبول هستند و خیلی از اصطلاحات روزمره رو یادگرفتم ازشون

س.ابراهیمی

من آموزشگاه های زیادی رو رفتم برای ثبت نام ولی واقعا آموزشگاه طبرستان نوشهر بسیار دقیق ، منظم و حرفه ای رفتار میکنند و کاملا با توجه به محدودیت زمانی که داشتم تونستم تا سطحی که میخواستمو یاد بگیرم ، خیلی خوب بود ، ممنونم از شما